Your bike
Your choiCe

01

Co u nás najdete

WonderFULL vám nabízí jiná kola jinak. Naším cílem je plnit vaše nejtajnější biková přání netradiční formou. Nabízíme pečlivý výběr amerických legend, které utvářely současnou podobu mountainbikingu a nadále přináší revoluční inovace ve sportu, který nás tak baví. Snažíme se ve vás vzbudit touho po něčem jiném, po něčem s příběhem. Nemáme kamenný obchod, což je ale o to lepší, protože se s vámi sejdeme třeba na trailu, kde vyzkoušíte kola z naší testovací flotily.
02

Jak to probíhá

Luxusní kola jsou o individualitě a o specifickém přístupu. Proto nemusíte vy k nám, naopak my přijedeme za vámi. Pomůžeme vám najít to, po čem opravdu toužíte, necháme vás to osahat, osedět, projet. Vezmeme vás na trail na některém z našich testovacích kol, zjistíme, co a jak jezdíte a podle toho vám pomůžeme s výběrem kola vhodného právě pro vás. Nákup kola je událost, zážitek, a přesně to se vám snažíme dopřát.
konzultace kola na míru

KONZULTACE

Při úvodní schůzce zjistíme, jaké jsou představy o vašem novém kole.
vyzkoušení kola na míru

VYZKOUŠENÍ

Půjčíme vám kolo z naší testovací flotily, abyste si vyzkoušeli, jak se kolo chová na trailech.
sestavení kola na míru

SESTAVENÍ KOLA

U nás nekupujete kolo z katalogu, ale pečlivě sestavený stroj dle vašich požadavků. Zajistíme výměnu komponentů dle vašich preferencí, nebo individuální stavbu celého kola.
Chci do toho šlápnout!
zakázkové horské kolo sestavené na míru
03

Kdo jsme

Sestavíme vám zakázkové kolo na míru

Petr Kykal

Jezdí nejradši z kopce v lese, ale dá si i trénink na silnici. Můžete ho potkat na závodech Enduro série a také některých downhill závodech.

Zdeňek Šimoník

Libuje si v dolaďování setupů po technické i designové stránce, rád se pouští do dlouhých diskusí o tom či onom komponentu. Když se dostane na kolo, jezdí nahoru i dolů, kratší i delší vzdálenosti, na fullu, gravelu i silnici. Občas si zajede nějaký ten endurový závod, příležitostně i lajnu v bikeparku.
04

Kontakt

Abychom do toho mohli šlápnout, ozvěte se nám. Spojíme se a společně postavíme kolo, které bude udávat váš styl.